Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

GIULIA Y LOS TELLARINI, EUSEBIO (CD)

39,00 zł brutto

5905912556100

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (15)

 
 

W muzyce tego zespołu zakochał się Woody Allen, a zaraz po nim, niemal wszyscy, którzy wybrali się na jego film "Vicky Cristina Barcelona". Ich muzyka to krajobraz ciepłego śródziemnego morza, sugestywnego chanson, hiszpańskiego tremendismo i meksykańskiej tragedii! Historia zespołu Giulia y los Tellarini jest przepełniona zbiegami okoliczności i kaprysami przeznaczenia. To właśnie przeznaczenie pcha do Barcelony Giulię - wokalistkę z akordeonem w rękach, gdzie w studiu poznaje muzyków natychmiast zakochujących się w jej głosie i razem z nią tworzących nowy projekt. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności materiał muzyczny trafia w ręce Woody Allena, który zachwyca się muzyką zespołu i postanawia wykorzystać ją w filmie " Vicky Cristina Barcelona". Nie dość, że utwór zatytułowany "Barcelona" staje się głównym tematem filmu, to jeszcze pojawia się w nim kolejna piosenka zespołu z tego krążka czyli "La ley del retiro". Jakby tego było mało Allen sięgnął po kolejną piosenkę zespołu, by wykorzystać ją w filmie "You will meet a tall dark stranger" (2010).

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.