Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

SALVAREZ, MEDILATINO (CD)

39,00 zł brutto

5901549919035

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (15)

Płyta zespołu Salvarez - znanego w Polsce ze składanki "Barcelona" oraz z radiowej "Trójki" - od grudnia 2010 dostępna w polskich sklepach.
Salvarez powstał w Barcelonie w 2008 roku jako fuzja muzyków z różnych krajów (Hiszpanii, Wenezueli, Chile, Kuby). Razem stworzyli nowe brzmienie, nazwane przez hiszpańską prasę – medilatino (połączenie musica mediteranea (śródziemnomorska)i latino. Zaraz po wydaniu swojej pierwszej płyty „somos lo que queremos ser” zespół zaczął być zapraszany na występy w popularnych hiszpańskich programach TV (m.in. 40 latino). W 2010 grupa ruszyła w swą pierwszą międzynarodową trasę, grając koncerty przede wszystkim na Kubie. Kompozycje Silvii Alvarez (łatwo domyślić się skąd wzięła się nazwa zespołu) przypadły do gustu miejscowej publiczności do tego stopnia, że wkrótce posypały się zaproszenia na ponowny tour.


Wpisując się w aktualne tendencje World music, w których obserwować możemy łączenie latynoskiej sekcji rytmicznej z hiszpańskim cajon czy tureckiej gitary z trąbką ,Salvarez jest jedną z najbardziej przekonywujących grup. Może dlatego, że predestynuje ich do tego multikulturowy skład? A może przypadkiem zachwyca się nimi hiszpańska prasa? Najlepiej będzie przekonać się o tym samemu, wybierając się na jeden z ich koncertów, wszak grają ich coraz więcej.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.