Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

CORTAZAR Julio i Dunlop, AUTONAUCI Z KOSMOSTRADY

22,00 zł brutto

9788372003348

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)

    Wiosną 1982 roku Julio Cortázar i jego żona Carol Dunlop wyruszyli samochodem w podróż z Paryża do Marsylii, wybierając najprostszą i najwygodniejszą trasę: francuską Autostradę Południową. “Zwyczajnym” podróżnym droga taka zajmuje kilka godzin, oni jednak spędzili na autostradzie ponad miesiąc. Potraktowali ją niemal jak szaszłyk: podzielili na króciutkie odcinki i pokonywali po kawałeczku, jadąc od parkingu do parkingu, “licząc po dwa dziennie i śpiąc zawsze i bez wyjątku na drugim z nich”. Tak brzmiała jedna z reguł GRY, w którą bawili się Wilk (Julio) i Niedźwiedzica (Carol), i do której zaprosili również czytelnika.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.