Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

PAZ SOLDAN Edmundo, ŚMIERĆ NA ULICY UNZUETA

29,90 zł brutto

9788392464501

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)

Pedro wraca do rodzinnego Río Fugitivo, oficjalnie po to, by napisać pracę o swoim ojcu, ważnym lewicowym działaczu, zamordowanym na ulicy Unzueta przez oddziały dyktatora Montenegro. Ale tak naprawdę ucieka przed Ashley, swoją studentką i kochanką.

Przyjdzie mu zmierzyć się nie tylko z własną, skomplikowaną namiętnością, ale także z całym labiryntem faktów, kłamstw, zdrad i pragnień, ukrywającym prawdziwą historię jego rodziny. Kiedy straszna prawda wychodzi na jaw, Pedro decyduje się na dramatyczne działania — po to tylko, by ostatecznie zrozumieć, jak bardzo się mylił.

W Śmierci na ulicy Unzueta Edmundo Paz Soldán mistrzowsko połączył konwencje thrillera politycznego, powieści psychologicznej i romansu, nasycając trzymającą w napięciu fabułę celnymi obserwacjami na temat współczesnej Ameryki Łacińskiej.

Błyskotliwa powieść boliwijskiego autora, którego Mario Vargas Llosa nazwał jednym z najważniejszych pisarzy nowego pokolenia.

Powieść, tak jak puzzle, jest tajemniczym kodem, który powinien stanowić wyzwanie dla czytelnika i prowadzić go do wielu ślepych zaułków. Ale w końcu, jeśli czytelnik jest cierpliwy i lubi takie wyzwania, kod zostanie złamany.

Edmundo Paz Soldán

Przyprawiająca o ciarki alternatywa dla realizmu magicznego Gabriela Garcíi Márqueza. Wielowątkowa historia, egzystencjalizm oraz miłosne i polityczne namiętności – mamy tu ostrą, miejską wizję świata, która od początku łapie za gardło.

Allison Block, Booklist

Opowieść o fałszywych bohaterach, zdradzieckich rewolucjonistach i odrzuconej miłości... a wszystko to w wyrazistej scenerii miasta, przesyconej popkulturą i technologią.

Kirkus Review

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.