Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

NÚÑEZ, Marisa & BANSCH, Helga, CZEKOLADA

KSIĄŻKA JEST DOSKONAŁYM POŁĄCZENIEM TEKSTU I OBRAZU, UZUPEŁNIAJĄCYCH SIĘ I PRZENIKAJĄCYCH W TAKI SPOSÓB, ŻE NIE MOGĄ BEZ SIEBIE ISTNIEĆ.

Więcej

34,00 zł brutto

9788362737017

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (17)

TEKST MARISA NÚÑEZ
ILUSTRACJE HELGA BANSCH
PRZEKŁAD SYLWIA KOPEĆ

CZEKOLADA CODZIENNIE ZAŻYWA KĄPIELI W BAJORKU, ALE PEWNEGO DNIA DOWIADUJE SIĘ, ŻE W MIEŚCIE MAJĄ ŁAŹNIĘ! POSTANAWIA JĄ WYPRÓBOWAĆ I OPUSZCZA SAWANNĘ. ABY NIE PRZYCIĄGAĆ UWAGI SWOIM DZIKIM WYGLĄDEM (JEST PRZECIEŻ PRAWDZIWYM HIPOPOTAMEM), KUPUJE DRESIK I TRAMPKI ZE ŚWIATEŁKAMI. TAK PRZYGOTOWANA ROZPOCZYNA NOWE ŻYCIE W MIEŚCIE. DOKONUJE SZYBKIEGO PRZEGLĄDU MIEJSKICH ZWYCZAJÓW – TYCH NAJBARDZIEJ POPULARNYCH, AKTUALNYCH I ROZPOZNAWALNYCH Z PUNKTU WIDZENIA DZIECKA – I DOŚWIADCZA INNEGO STYLU ŻYCIA.

HISTORIA NAPISANA PRZEZ MARISĘ NÚÑEZ MÓWI O NADZIEJACH, PRAGNIENIACH, PRZYJAŹNI, ROLI NOWYCH DOŚWIADCZEŃ I O ZNACZENIU TEGO, CO OTACZA NAS NA CO DZIEŃ.

W KSIĄŻCE MAMY WESOŁE ILUSTRACJE ZAINSPIROWANE ATMOSFERĄ AFRYKI; SZCZEGÓLNĄ ROLĘ ODGRYWA W NICH KOLOR. W ZNAKOMITY SPOSÓB AKCENTUJĄ HUMOR I OPTYMIZM OPOWIEŚCI. TWORZĄC Z WYJĄTKOWĄ ZRĘCZNOŚCIĄ POSTACI ZWIERZĄT AFRYKAŃSKICH, W KTÓRYCH Z ŁATWOŚCIĄ ROZPOZNAMY RÓŻNE CHARAKTERY LUDZKIE, ILUSTRATORKA HELGA BANSCH WZBOGACA NARRACJĘ ORAZ NADAJE PODRÓŻY CZEKOLADY SZERSZE ZNACZENIE; ODKRYWAMY JE ŚLEDZĄC KOLEJNE ILUSTRACJE.

KSIĄŻKA JEST DOSKONAŁYM POŁĄCZENIEM TEKSTU I OBRAZU, UZUPEŁNIAJĄCYCH SIĘ I PRZENIKAJĄCYCH W TAKI SPOSÓB, ŻE NIE MOGĄ BEZ SIEBIE ISTNIEĆ.

CZEKOLADA OTRZYMAŁA W 2007 ROKU NAGRODĘ FUNDACJI ENFANTS ESPACE.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.