Novedades

no hay nuevos productos en este momento

 

 

Kto jest dociekliwy i ciekawy Hiszpanii - serdecznie zapraszamy do naszej wrocławskiej księgarni w Zaułku Solnym we wtorek 21 marca o 19:00 na książkową fiestę z autorką ksiażki OLÉ! HISZPANIA DLA DOCIEKLIWYCH!

NÚÑEZ, Marisa & BANSCH, Helga, CZEKOLADA

KSIĄŻKA JEST DOSKONAŁYM POŁĄCZENIEM TEKSTU I OBRAZU, UZUPEŁNIAJĄCYCH SIĘ I PRZENIKAJĄCYCH W TAKI SPOSÓB, ŻE NIE MOGĄ BEZ SIEBIE ISTNIEĆ.

Más detalles

34,00 zł IVA incluído

9788362737017

Disponibilidad: Este producto ya no está en stock


Indicarme cuando esté disponible

otros productos de la misma categoría: (17)

TEKST MARISA NÚÑEZ
ILUSTRACJE HELGA BANSCH
PRZEKŁAD SYLWIA KOPEĆ

CZEKOLADA CODZIENNIE ZAŻYWA KĄPIELI W BAJORKU, ALE PEWNEGO DNIA DOWIADUJE SIĘ, ŻE W MIEŚCIE MAJĄ ŁAŹNIĘ! POSTANAWIA JĄ WYPRÓBOWAĆ I OPUSZCZA SAWANNĘ. ABY NIE PRZYCIĄGAĆ UWAGI SWOIM DZIKIM WYGLĄDEM (JEST PRZECIEŻ PRAWDZIWYM HIPOPOTAMEM), KUPUJE DRESIK I TRAMPKI ZE ŚWIATEŁKAMI. TAK PRZYGOTOWANA ROZPOCZYNA NOWE ŻYCIE W MIEŚCIE. DOKONUJE SZYBKIEGO PRZEGLĄDU MIEJSKICH ZWYCZAJÓW – TYCH NAJBARDZIEJ POPULARNYCH, AKTUALNYCH I ROZPOZNAWALNYCH Z PUNKTU WIDZENIA DZIECKA – I DOŚWIADCZA INNEGO STYLU ŻYCIA.

HISTORIA NAPISANA PRZEZ MARISĘ NÚÑEZ MÓWI O NADZIEJACH, PRAGNIENIACH, PRZYJAŹNI, ROLI NOWYCH DOŚWIADCZEŃ I O ZNACZENIU TEGO, CO OTACZA NAS NA CO DZIEŃ.

W KSIĄŻCE MAMY WESOŁE ILUSTRACJE ZAINSPIROWANE ATMOSFERĄ AFRYKI; SZCZEGÓLNĄ ROLĘ ODGRYWA W NICH KOLOR. W ZNAKOMITY SPOSÓB AKCENTUJĄ HUMOR I OPTYMIZM OPOWIEŚCI. TWORZĄC Z WYJĄTKOWĄ ZRĘCZNOŚCIĄ POSTACI ZWIERZĄT AFRYKAŃSKICH, W KTÓRYCH Z ŁATWOŚCIĄ ROZPOZNAMY RÓŻNE CHARAKTERY LUDZKIE, ILUSTRATORKA HELGA BANSCH WZBOGACA NARRACJĘ ORAZ NADAJE PODRÓŻY CZEKOLADY SZERSZE ZNACZENIE; ODKRYWAMY JE ŚLEDZĄC KOLEJNE ILUSTRACJE.

KSIĄŻKA JEST DOSKONAŁYM POŁĄCZENIEM TEKSTU I OBRAZU, UZUPEŁNIAJĄCYCH SIĘ I PRZENIKAJĄCYCH W TAKI SPOSÓB, ŻE NIE MOGĄ BEZ SIEBIE ISTNIEĆ.

CZEKOLADA OTRZYMAŁA W 2007 ROKU NAGRODĘ FUNDACJI ENFANTS ESPACE.

No hay comentarios de clientes por ahora.