Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

BIEGNIJ DYNIO,BIEGNIJ, Eva Mejuto, André Letria

OPOWIADANIE NAPISANE JEST WARTKIM, ŻYWYM JĘZYKIEM. HISTORIA DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI INTERPRETACYJNYCH I ANIMACYJNYCH, ZWŁASZCZA TEATRALNYCH.

Więcej

34,00 zł brutto

9788362737062

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (18)

HEJ, DANA, DANA, NIE WIDZIAŁAM PANI, NIE WIDZIAŁAM PANA, ANI STARUSZKA,
ANI STARUSZKI. BIEGNIJ DYNIO, BIEGNIJ, TRZYMAJ SIĘ SWEJ DRÓŻKI! – TAK WOŁA DO OSŁUPIAŁYCH ZE ZDZIWIENIA BESTII, TOCZĄCA SIĘ DROGĄ DYNIA. KTO JEST W JEJ WNĘTRZU, KPIĄC SOBIE Z WILKA, NIEDŹWIEDZIA I LWA?

BIEGNIJ DYNIO, BIEGNIJ TO TRADYCYJNA BAJKA PORTUGALSKA, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ
W KRAJU POCHODZENIA ORAZ W BRAZYLII WIELU WZNOWIEŃ, ADAPTACJI I PRZERÓBEK
(W POLSCE BYŁA DO TEJ PORY ZUPEŁNIE NIEZNANA). OPOWIADA O STARUSZCE, KTÓRA W DRODZE NA ŚLUB WNUCZKI SPOTYKA WILKA, NIEDŹWIEDZIA I LWA. DZIKIE, WYGŁODNIAŁE ZWIERZĘTA CHCĄ JĄ ZJEŚĆ, LECZ BABCIA PROPONUJE, BY ZACZEKAŁY Z REALIZACJĄ SWYCH ZAMIARÓW DO JEJ POWROTU Z PRZYJĘCIA. ALE JAKAŻ CZEKA JE WTEDY NIESPODZIANKA! WYOBRAŹNIA I HUMOR OKAZUJĄ SIĘ SILNIEJSZE OD BESTII!

OPOWIADANIE NAPISANE JEST WARTKIM, ŻYWYM JĘZYKIEM. HISTORIA DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI INTERPRETACYJNYCH I ANIMACYJNYCH, ZWŁASZCZA TEATRALNYCH. TWÓRCĄ ILUSTRACJI JEST ANDRÉ LETRIA, PORTUGALSKI ARTYSTA UHONOROWANY WIELOMA NAGRODAMI. JEGO CHARAKTERYSTYCZNE, WYRAZISTE, ODROBINĘ PROWOKACYJNE POSTACI NAKREŚLONE SĄ Z WIELKĄ EKSPRESJĄ I HUMOREM.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.