Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

PERILLAN, PRATCHETT Terry

Ostatnia książka Terrego Pratchetta zabiera nas do wiktoriańskiego Londynu.

Więcej

83,00 zł brutto

9788415831235

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)

Dodger żyje z tego, co znajdzie w kanałach dziewiętnastowiecznego miasta. Dla niego całym światem jest jego ukochana dzielnica i większość swoich ziomków. Z racji szemranego życia nie darzy sympatią zbyt wielu policjantów. A w zasadzie – żadnego policjanta. Prawdziwy z niego pan i władca dzielnicy. Jeśli ktoś go o coś pyta, to nigdy nic nie wie i o niczym nie słyszał, „w ogóle go tam nie było”. Chłopaka zna każdy, kto jest nikim, a nie zna nikt, kto jest kimś.

Pewnie zostało by tak na zawsze, gdyby pewnej deszczowej nocy nie uratował z rąk oprawców samotnej dziewczyny. Tyle tylko że ta samotna dziewczyna wcale nie jest samotna i ma męża, którzy jest "kimś". Odtąd świat Dodgera stanie na głowie, a on sam pozna wielu ciekawych ludzi z wyższych sfer: milionerów, polityków, policjantów, książąt i... zawodowych zabójców!

  • ilość stron: 396
  • Wydawnictwo: FANTASCY

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.