Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

HASSAN Yael, EL PROFESOR DE MUSICA

39,00 zł brutto

9788426352101

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)

Książka wyróżniona Nagrodą im.Saint-Exupéry w 2001r.  

Simón, nauczyciel muzyki, jak zawsze na początku roku szkolnego, musi stawić czoła lenistwu i niechęci uczniów. Niespodzianką staje się dla niego Malik, arabski chłopiec, który pragnie nauczyć się gry na skrzypcach. Tymczasem Simón dawno już zarzucił grę na tym instrumencie, z powodu związanych z nim tragicznych wspomnień z lat wojny. Malik tak mocno porusza struny jego serca, że Bella, żona Simona, obawia się o jego zdrowie. Ale Simon czuje życie intensywniej niż kiedykolwiek...  

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.