Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

ZABAWY Z HISTORIĄ - AZTEKOWIE

JEDZ, PISZ, BAW SIĘ I UBIERAJ JAK ... AZTEKOWIE

Więcej

22,00 zł brutto

9788371186325

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)

Z noty wydawcy:

„Zapraszamy do świata Azteków!

Załóż wspaniały aztecki pióropusz, napij się gorącej czekolady i wykaż się inteligencją, grając w patolli. Potem wykonaj grzechotkę z nasion i zrób składany kodeks, jakim posługiwali się Aztekowie. Seria książek „Zabawy z historią” – to mnóstwo informacji i propozycje ciekawych zabaw i zadań, które pomogą ci bliżej poznać codzienne życie w różnych miejscach i czasach.

Z każdą książką serii poznasz jedną z fascynujących cywilizacji, które rozwinęły się przed wiekami na różnych kontynentach. Znajdziesz w niej informacje o tym, jak ludzie się ubierali i mieszkali, co jedli i pili, w co wierzyli i jak się bawili. Dowiesz się, jak wyglądało ich życie rodzinne i jak zorganizowane było społeczeństwo.

W każdym rozdziale przeczytasz również ciekawostki historyczne.

„Zabawy z historią” podsuną ci wiele pomysłów ciekawych prac i zabaw.

Fotografie i dokładne instrukcje ułatwią ci wykonanie prac i zabawę.

Autorką książek jest uznana specjalistka.”

  • ilość stron: 32
  • Wydawnictwo: AKSJOMAT

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.