Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

NUEVO ELE INICIAL 1 - PODRĘCZNIK + CD

137,00 zł brutto

9788467509427

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)

AUTOR: BOROBIO, VIRGILIO
WYDAWNICTWO: SM - GRUPO EDITORIAL
ISBN: 8434890755

Kurs hiszpańskiego w oparciu o metodę komunikatywną, przeznaczony dla początkujących, tak młodzieży, jak i dorosłych, jego celem jest ułatwienie opanowania języka w teorii i praktyce na poziomie umożliwiającym komunikację. Podzielony na trzy działy, każdy z nich składa się z pięciu jednostek lekcyjnych i jednej dodatkowej, powtórzeniowej. Do podręcznika dołączona jest płyta CD-audio gratis.

Podręcznik znajduje się na liście podręczników dopuszczonych przez MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ.

Numer dopuszczenia MEN   258/1/2010

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.