Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Wszystkim, którzy chcieliby sprawić przyjemność bliskiej osobie, polecamy kartę podarunkową - na dowolną, ustaloną kwotę - do wykorzystania w naszej księgarni (od zaraz, wysyłkowo:) i wrocławskiej kawiarni (po wznowieniu działalności:)! Szczegóły, pytania, informacje - fundacionlibroslibres@gmail.com. 

Para todos que quieran ofrecer un libro (mandamos a toda Polonia con DHL), un café o una copa de vino en nuestra librería en Wrocław (en cuanto acabe la locura epidemiológica)  - les ofrecemos una tarjeta de regalo (la cuota de abono puede ser la que indiquen). Detalles, preguntas y más información: fundacionlibroslibres@gmail.com.

 

 

 

Wysyłka i Zwroty 
WARUNKI DOSTAWY 

1. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, jak również emailem: info@ksiegarnia-hiszpanska.com.pl lub dzwoniąc pod numer 22  668 83 48.

2. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu - po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie. Zamówienia, których uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane. 

3. Klienci posiadający skrzynkę e-mail są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną. 

4. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. 

5. Dowód zakupu (faktura VAT) jest wysyłany do klienta wraz z ksišżkami. 

6. Warunki płatności : 

ZA POBRANIEM
Należność za zamówiony towar Klient reguluje przy odbiorze. Towar wyjeżdża z naszych magazynów w ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia i jest dostarczany pocztą kurierską bądź Polską Pocztą, za co pobierane są dodatkowe opłaty. 

Jeśli wartość zamówienia nie przekracza 300 zł brutto, to zamówione książki są wysyłane na koszt klienta. 
- kurierem - 1 dzień, 20,00 zł brutto (przedpłata przelewem) lub 25,00 zł brutto (gotówka za pobraniem)
- pocztą - 2-4 dni, cena paczki 16 zł brutto (przedpłata przelewem) lub 21 zł brutto (gotówka za pobraniem)
Jeśli wartość zamówienia przekracza 300zł zamówione produkty wysyłamy na nasz koszt. 


PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
Należność za zamówiony towar Klient reguluje przelewem na konto Księgarni ELITE. Towar wyjeżdża z naszych magazynów w ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu potwierdzenia wpłaty na konto i jest dostarczany pocztą kurierską bądź Polską Pocztą, za co pobierane są dodatkowe opłaty. 

UWAGA: Jeśi pieniądze nie wpłyną na nasze konto po pięciu dniach od złoźenia zamówienia, zamówienie zostaje anulowane 

WYSTAWIANIE FAKTUR 

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT. 


ZWROTY:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, z towaru kupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany i nie został pozbawiony fabrycznego opakowania, nie był kopiowany ani nie został w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany. Prosimy zatem o odesłanie towaru, z którego Państwo rezygnujecie, razem z otrzymaną z nim fakturą. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy natomiast kosztów odesłania do nas towaru.

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Przesyłkę prosimy odesłać pod adres: 

ELITE KSIĘGARNIE HISZPAŃSKIE
ul. Tarczyńska 1
02-025 Warszawa
tel./ fax: (48-22) 668 83 48


z dopiskiem (zwrot)

REKLAMACJE:

Każdy towar kupiony w naszym sklepie objęty jest gwarancją i może zostać wymieniony, jeśli ma wady fabryczne lub został uszkodzony mechanicznie w trakcie przesyłki.
W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru zwykłą przesyłką pocztową razem z otrzymaną z nim fakturą i opisem przyczyn reklamacji.
Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze. 

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszt opłaty pocztowej zostanie Państwu zwrócony natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Przesyłkę reklamacyjną prosimy odesłać pod adres: 

ELITE KSIĘGARNIE HISZPAŃSKIE
ul. Tarczyńska 1
02-025 Warszawa
tel./ fax: (48-22) 668 83 48


z dopiskiem (reklamacja)

Dziękujemy i zapraszamy na zakupy!