Marianela + CD audio, Poziom B1, Benito Perez Galdós – LECTURAS JOVENES Y ADULTOS [*]

Serie: Lecturas Jóvenes y Adultos, dla młodzieży i dorosłych – Nivel B1

Más detalles

¡Precio rebajado! 29,00 zł IVA incluído

35,00 zł IVA incluído

9788853607966

Disponibilidad: Este producto ya no está en stock


Indicarme cuando esté disponible

otros productos de la misma categoría: (30)

Marianela + CD audio - książka z kolekcji Lecturas ELI Jóvenes y Adultos
Seria Lecturas ELI Jóvenes y Adultos : Lecturas ELI Jóvenes y Adultos to sześcio
Poziomowa seria książek proponująca oryginalne historie przeznaczone dla uczących się języka hiszpańskiego na następujących poziomach:
- Nivel 1 (600 palabras) A1
- Nivel 2 (800 palabras) A2
- Nivel 3 (1000 palabras) B1
- Nivel 4 (1800 palabras) B2
- Nivel 5 (2500 palabras) C1
- Nivel 6 Textos integrales C2
Książka Marianela+ CD audio : Poziom zaawansowania: 3 : B1
Treść: Historia Marianeli porusza uniwersalną tematykę dualizmu dobra i zła, piękna i brzydoty, szczęścia i nieszczęścia. To arcydzieło Benito Pereza Galdosa jest wiernym portretem czasów oraz opisem emocji i nie pozostawi czytelnika obojętnym.
Zawartość: Temas :Amor Naturaleza Historia del s. XIX Sociedad
Struktura: Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Actividades de pre lectura zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje sekcja Actividades podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój sprawności językowych związanych z przygotowaniem do DELE. W końcowej części książki znajduje się sześciostronicowa sekcja Reportaje prezentująca ciekawe informacje związane z autorem książki, jej kontekstem historycznym, kulturowym i literackim. Książkę zamyka sekcja Test final sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Programa de estudios zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce. Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia. Książki z kolekcji Lecturas ELI Jóvenes y Adultos charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.
Seria Lecturas ELI Jóvenes y Adultos opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego ( Marco común europeo de referencia para las lenguas ).
Autor: Benito Pérez Galdós
Ilustracje Martina Peluso .
Format: 15x21cm, 96 stron.
Wydawnictwo:ELI PUBLISHING

No hay comentarios de clientes por ahora.