Novedades

no hay nuevos productos en este momento

 

 

Kto jest dociekliwy i ciekawy Hiszpanii - serdecznie zapraszamy do naszej wrocławskiej księgarni w Zaułku Solnym we wtorek 21 marca o 19:00 na książkową fiestę z autorką ksiażki OLÉ! HISZPANIA DLA DOCIEKLIWYCH!

FISZKI - CZASOWNIKI DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH - hiszpański

"FISZKI – Czasowniki dla średnio zaawansowanych" to druga część 2-poziomowego kursu

Más detalles

59,99 zł IVA incluído

9788378431336

Advertencia: ¡Últimos artículos en stock!

Añadir a la cesta

otros productos de la misma categoría: (30)

"FISZKI – Czasowniki dla średnio zaawansowanych" to druga część 2-poziomowego kursu. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz zagadnienia związane z hiszpańskimi czasownikami, niezbędne na poziomie średnio zaawansowanym: odmianę czasowników nieregularnych w czasie teraźniejszym, odmianę czasowników nieregularnych w czasie przeszłym pretérito indefinido, tryb łączący - subjuntivo presente, peryfrazy werbalne, rekcję czasownika, zwroty, idiomy, przysłowia.

Zagadnienia te podzielono na dwa poziomy zaawansowania. Materiał oznaczony symbolem B1 może być przyswajany równolegle z materiałem zawartym w tytule FISZKI - Słownictwo 3, a oznaczony symbolem B2 - równolegle z tytułem FISZKI - Słownictwo 4.

Hasła zaprezentowano na 1040 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość.

KOD wewnątrz pudełka umożliwia pobranie 1040 plików audio (mp3). Każdy plik to nagranie haseł z jednego kartonika (w trybie: hasło po polsku – hasło w języku obcym – przerwa na powtórzenie).

Pliki można wgrać do dowolnego urządzenia posiadającego funkcjonalność odtwarzania plików mp3 lub nagrać na płytę CD.

Dzięki czterem kolorowym przegródkom można szybko zamienić pudełko w maszynkę do nauki – MEMOBOX®.

MEMOBOX® gwarantuje optymalną liczbę powtórek całego materiału oraz zapewnia rozłożenie nauki w czasie, tak aby powtarzanie następowało po odpowiednio długiej przerwie (łatwiejszy materiał powtarzamy rzadziej, trudniejszy – częściej).

Sama nauka ma formę quizu, który nie tylko zapewnia doskonałą zabawę, ale również motywuje do systematycznej nauki!

KOD wewnątrz pudełka umożliwia uzyskanie dostępu do nowoczesnego programu do nauki online, który pozwala na: naukę słówek z danego tytułu z wykorzystaniem inteligentnego systemu powtórek MEMOBOX®, odsłuchiwanie nagrań audio, obserwowanie postępów w nauce i kontrolowanie czasu lekcji

Poznaj wszystkie zalety programu – wypróbuj wersję demonstracyjną (po prawej stronie)!  

Dzięki poręcznemu, plastikowemu etui można mieć wybrane kartoniki zawsze przy sobie – w torebce, kieszeni czy portfelu i powtarzać materiał przeznaczony na dany dzień w chwilach, które zwykle pozostają niewykorzystane – w podróży, kolejce czy na plaży.

 

  • Número de páginas: 1040 kartoników
  • Editorial: CZTERY GŁOWY

No hay comentarios de clientes por ahora.