APRENDER ESPANOL JUGANDO, LINGUA LUDICA [*]

Dos niveles,: principiantes y intermedios. Juego de rol, gramatica, vocabulario.

Más detalles

85,01 zł IVA incluído

4260147020057

Disponibilidad: Este producto ya no está en stock


Indicarme cuando esté disponible

otros productos de la misma categoría: (30)

Lingua Ludica - Aprender espanol jugando to kompaktowe wydanie dynamicznej gry drużynowej Lingua Ludica składające się z 360 pytań ułatwiających naukę języka hiszpańskiego i poznanie kultury krajów hiszpańskojęzycznych.

Dla ilu graczy i w jakim wieku przeznaczona jest gra? Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 9 roku życia, młodzieży i dorosłych.

Oferuje kilka wariantów prowadzenia rozgrywki, a w zabawie może brać udział od 2 do 16 osób.

Poziom trudności Gra oferuje dwa różne poziomy rozgrywki: A2-B1 oraz B1-B2.

Zasady rozgrywki Gracze kolejno rzucają kolorową kostką, losując tym samym kategorie pytań. Pytania podzielone są na następujące kategorie: - gramatyka, - definicje, - kultura, - wyrażenia i idiomy, - słownictwo, - odgrywanie scenek. Poprawna odpowiedź premiowana jest punktem, zdobytą kartą i uprawnia do kolejnego rzutu. Celem graczy jest zebranie po jednej karcie z każdej kategorii.

Metoda i cele dydaktyczne: Gra ukierunkowana jest na rozwój umiejętności komunikacyjnych (w szczególności werbalnych) jej uczestników. Pobudza ciekawość, sprzyja nauce skutecznego zapamiętywania oraz rozwija zainteresowania bez względu na wiek. Gra może służyć jako uzupełnienie dowolnego kursu nauczania języka hiszpańskiego i z powodzeniem może być stosowana zarówno w szkole, jak i w trakcie zabaw z przyjaciółmi lub w rodziną.

Ilość graczy: od 2 do 16

Czas rozgrywki: 30 - 45 minut

  • Editorial: Lingua Ludica

No hay comentarios de clientes por ahora.